Wszelkie prawa do publikowanych na tym blogu rysunków i treści są zastrzeżone. Wykorzystanie komercyjne jest możliwe tylko po uzgodnieniu z autorem.
© Copyright Jędrzej Łaniecki. All rights reserved.

sobota, 3 listopada 2012

2000 pikseli z okazji 2000 odwiedzin bloga.

Dziękując za liczne odwiedziny bloga 
przedstawiam obraz pt. "2000 pikseli":

 

Ten, już drugi z serii rewolucyjnych obrazów, powstał dla uczczenia
dwóch tysięcy pierwszych odwiedzin bloga. 
Dzieło przedstawia dokładnie 2000 pikseli w skali 1:1. 
Ten obraz, podobnie jak wcześniejsze dzieło pt. "1000 pikseli, będzie można nabyć na aukcji (internetowej ma się rozumieć). 
Cena wywoławcza to 50 miliardów pikseli.

4 komentarze:

 1. Ten rewolucyjny obrazek jest najzabawniejszym, a zarazem najbardziej pomysłowym sposobem na uczczenie ilości odwiedzin - jaki kiedykolwiek widziałam na blogach. Jednym zdaniem pomysł jest przedni :)

  Gratuluję i życzę, aby te wędrujące piksele pojawiały się coraz częściej :)

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dziękuję. Jak to przyjemnie dostać pozytywny komentarz od Ekspertki w dziedzinie estetyki, która zna się na sztuce nowoczesnej:) W euforii spowodowanej pozytywnym komentarzem poważnie rozważam podarowanie tego obrazu Estetce. No, może za symboliczna cenę 1 piksela.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie, no rewelacyjne uczczenie 2000 odwiedzin:) Już się zastanawiam, jaki obrazek sprezentujesz na 3000 odwiedziny? Ha ha. A tak przy okazji, to gratuluję talentu i poczucia humoru:)Pozdrawiam serdecznie:)AMO

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki:) Na szczęście jest jeszcze trochę czasu, by stworzyć jakieś nowe dzieło z tej okazji. Może będzie nawet bardziej pracochłonne niż "2000 pikseli":)

   Usuń

Bardzo dziękuję za wizytę na moim blogu. Mam nadzieję, że rysunki rozbawiły i umiliły czas. W imieniu rysunków proszę o wyłącznie miłe komentarze:)