Wszelkie prawa do publikowanych na tym blogu rysunków i treści są zastrzeżone. Wykorzystanie komercyjne jest możliwe tylko po uzgodnieniu z autorem.
© Copyright Jędrzej Łaniecki. All rights reserved.

czwartek, 25 października 2012

Tenis kubiczny

Jeżeli komuś zbyt banalną wydaje się gra w tenisa piłką, ten powinien spróbować swoich sił w tenisie kubicznym. Kubik należy przebić rakietą na stronę przeciwnika w taki sposób, by przeleciał przez kwadratowe oczko w siatce.


2 komentarze:

 1. Ten rodzaj tenisa stałby się sztuką samą w sobie :) Mecze trwałyby bardzo długo, a zawodnicy musieliby się wykazać nie lada geniuszem. Niektórzy uważają, że geniusz to tylko sprawa cierpliwości... :) Tenis zarejestrował już podobne przypadki. Jako ciekawostkę podam, że obecny rekord na długość meczu wynosi 11 godzin i 5 minut. Ustanowili go: John Isner, Nicolas Mahut i ... sędzia ;)

  Ten tenis z powodzeniem mógłby zostać wcielony przez Mojang 'a do gry Minecraft.
  Dla niewtajemniczonych: Minecraft to gra komputerowa nastawiona na budowanie własnego świata z sześciennych klocków... słońce też świeci na kwadratowo ;)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kolejnym stopniem wtajemniczenia w tej grze byłoby przyjmowanie kubika (któremu udało się przelecieć przez siatkę) za pomocą rakiety o kwadratowych oczkach, tak aby kubik przeleciał także przez rakietę.

   Usuń

Bardzo dziękuję za wizytę na moim blogu. Mam nadzieję, że rysunki rozbawiły i umiliły czas. W imieniu rysunków proszę o wyłącznie miłe komentarze:)