Wszelkie prawa do publikowanych na tym blogu rysunków i treści są zastrzeżone. Wykorzystanie komercyjne jest możliwe tylko po uzgodnieniu z autorem.
© Copyright Jędrzej Łaniecki. All rights reserved.

piątek, 3 maja 2013

NiezaWodny Anioł Stróż

Wybierając się nad wodę należy zabrać ze sobą Anioła Stróża z wyporną aureolą.

Rysunek z lat 90-tych XX w.

2 komentarze:

 1. Dzięki ci Boże za Anioły :))) A może podpis powinien brzmieć: Osobisty ochroniarz? :)
  I pytanie typowej kobietki hihihi czy takiego anioła można schować do torebki (w której jak powszechnie wiadomo można znaleźć wszystko)? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podzielam tę wdzięczność do Pana B.:) Te istoty wiele razy wyratowały mnie z opresji i załatwiły sporo ważnych spraw. Ciekawe, czy to osobne byty, które już maja większe doświadczenie w życiu w tym wymiarze, czy to raczej część nas samych, np. bardziej zaawansowana w rozwoju forma naszej własnej świadomości (nadświadomość)? Nie proponuję chować Anioła do torebki (o ile w ogóle się zgodzi), chyba, że jest to torebka stawowa, którą raczej zawsze ma sie przy sobie. Inną można zgubić lub stracić w wyniku kradzieży. Anioł może nawet tego nie zauważyć, jeżeli zaśnie w środku.

   Usuń

Bardzo dziękuję za wizytę na moim blogu. Mam nadzieję, że rysunki rozbawiły i umiliły czas. W imieniu rysunków proszę o wyłącznie miłe komentarze:)