Wszelkie prawa do publikowanych na tym blogu rysunków i treści są zastrzeżone. Wykorzystanie komercyjne jest możliwe tylko po uzgodnieniu z autorem.
© Copyright Jędrzej Łaniecki. All rights reserved.

sobota, 30 sierpnia 2014

GMO - Groźne Modyfikacje Organiczne

Powtarzam publikację tego rysunku oraz tytułu postu, żeby pomóc znajomym, którzy z poświęceniem walczą o to, żeby nasze zdrowie nie było zagrożone przez żywność modyfikowaną genetycznie. Moi znajomi rozpoczęli akcję mającą na celu niedopuszczenie do niekorzystnej nowelizacji ustawy o GMO, która ma być teraz przegłosowywana. Każdy może im pomóc (i sobie samemu przede wszystkim) wysyłając e-mail do Pani Marszałek Sejmu.

Modyfikacja genów nie wpływa tylko na pojedynczy organizm, ale na wszystkich kolejnych uczestników łańcucha pokarmowego. W jednym z badań udowodniono, że spożywanie pomidorów modyfikowanych genetycznie uszkadza geny bakterii jelitowych przez co organizm człowieka nie może przyswoić ważnych składników odżywczych, a to prowadzi do wielu przewlekłych chorób.

Przydatne linki:

1. GMO - drastycznie zdeformowane zwierzęta a potem ludzie.

2. Brońmy nasze zdrowie - co możemy zrobić.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za wizytę na moim blogu. Mam nadzieję, że rysunki rozbawiły i umiliły czas. W imieniu rysunków proszę o wyłącznie miłe komentarze:)