Wszelkie prawa do publikowanych na tym blogu rysunków i treści są zastrzeżone. Wykorzystanie komercyjne jest możliwe tylko po uzgodnieniu z autorem.
© Copyright Jędrzej Łaniecki. All rights reserved.

środa, 20 lutego 2013

Gdzie znajduje się bezcenny Tryptyk?

Przedstawiam fragment zdjęcia wykonanego przez satelitę szpiegowskiego (stąd słaba jakość), które przedstawia fragment zaprzyjaźnionego blogu http://pod-lupa-estetki.blogspot.com .
Tytuł postu widoczny na zdjęciu potwierdza, że bezcenny "Tryptyk 3000 pixeli" trafił do kolekcji Autorki tego popularnego bloga. Jednak nie znajduje się na ekspozycji. Ciekawe, co w takim razie się z nim dzieje? Być może już trafił na czarny rynek, może jest pracowicie podrabiany pixel po pixelu a może podzielił los "Portretu matki" z filmu "Nadciąga totalny kataklizm" z Jasiem Fasolą?


Wszystkich lubiących sensacyjne zagadki zachęcam do uważnego śledzenia blogu
http://pod-lupa-estetki.blogspot.com bo wśród wielu ciekawych i niewinnie wyglądających informacji mających "umilić popołudniową kawkę" może znaleźć się niejeden klucz do rozwiązania zagadki tajemniczego zniknięcia "tryptyku".Sprawa jest rozwojowa i może się okazać, że zamieszane są w nią takze inne blogi.

Tryptyk na pewno zyskał na wartości dzięki swojej tajemniczej niewidoczności na blogu, który od początku roku osiągnął kolejne 11 000 wyświetleń!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za wizytę na moim blogu. Mam nadzieję, że rysunki rozbawiły i umiliły czas. W imieniu rysunków proszę o wyłącznie miłe komentarze:)