Wszelkie prawa do publikowanych na tym blogu rysunków i treści są zastrzeżone. Wykorzystanie komercyjne jest możliwe tylko po uzgodnieniu z autorem.
© Copyright Jędrzej Łaniecki. All rights reserved.

poniedziałek, 10 września 2012

Babka z piasku

Lato jeszcze trwa, a plażowy piasek wciąż zgrzyta w zębach...

Jeżeli dobrze pamiętam, to rysunek powstał w połowie lat 90-tych.  Czy to by znaczyło, że wtedy jeszcze robiłem babki z piasku?!

3 komentarze:

 1. Bardzo lubię taki humor :D
  Wpadłam zupełnie przez przypadek. Niektórzy uważają, że zbiegi okoliczności nie istnieją. Tak czy siak z chęcią wpadnę ponownie. Mam jedną sugestię. Uważam, że wiele osób będzie chciało śledzić Twojego bloga. Aby nie odbierać im tej przyjemności proponuję, abyś dodał gadżet obserwatorów. Ja też chętnie zasilę to grono.

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dziękuję za miłe słowa oraz trafne sugestie. To jest mój pierwszy w życiu blog i ma trochę charakter "treningowy". Z czasem na pewno będę miał czas coraz więcej ogarnąć i dodać różne ważne gadżety.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wybór bloggera był bardzo dobry, gdyż daje on możliwość dodawania wielu ciekawych gadżetów w stosunkowo prosty sposób. Ja na początku też musiałam się z nim oswoić, ale na to potrzeba trochę wolnego czasu. Jeśli będziesz miał jakieś problemy, czy pytania odnośnie bloggera to chętnie pomogę - oczywiście w miarę swoich możliwości i wiedzy :)
   Ucieszę się z wszelkich uwag odnośnie bloga lub samych wpisów. W internecie ostatnio trudno o konstruktywną i szczerą opinię :)

   PS. Bardzo dziękuję za sympatyczny komentarz. Zawsze staram się, aby wpisy były ciekawe, a mojego bloga proszę podpatrywać do woli :) Będzie mi miło... z resztą już jest :)

   Pozdrawiam

   Usuń

Bardzo dziękuję za wizytę na moim blogu. Mam nadzieję, że rysunki rozbawiły i umiliły czas. W imieniu rysunków proszę o wyłącznie miłe komentarze:)