Wszelkie prawa do publikowanych na tym blogu rysunków i treści są zastrzeżone. Wykorzystanie komercyjne jest możliwe tylko po uzgodnieniu z autorem.
© Copyright Jędrzej Łaniecki. All rights reserved.

sobota, 22 września 2012

Od-wagi!

Od wagi lepiej trzymać się z daleka, gdy szala nie przechyla się na naszą korzyść.
3 komentarze:

 1. Jak dobrze, że ten kompleks mnie nie dotyczy ... uff :) ...Z resztą bardzo lubię sernik i chyba nie mogłabym z niego zrezygnować. Na dodatek moja mama lubi czasem coś upiec. Na szczęście dzięki dobrym genom mam ten problem z głowy. Dzięki temu podchodzę do tego obrazka bardzo humorystycznie :D Jednak myślę, że dla przeciętnego Amerykanina taki widok to codzienność. Mam nadzieję, że Polacy nie "zapuszczą" się do tego stopnia :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze wiedzieć, że nie grozi Ci zatruwanie przez brzuszną tkankę tłuszczową - to podobno źródło niekorzystnej "burzy hormonów". Ale do końca nie ufaj dobrym genom:) Najnowsze odkrycia (jeszcze szokujące dla niektórych naukowców) potwierdzają, że geny same nami nie sterują. Informacja zawarta w genach modyfikowana jest przez środowisko i nasze jego postrzeganie. Słyszałem, że Ameryka już nie zajmuje pierwszego miejsca w otyłości. Podobno prym wiedzie teraz Arabia Saudyjska.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja sie od-ważyłam:)I wszystko w normie;)AMO

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za wizytę na moim blogu. Mam nadzieję, że rysunki rozbawiły i umiliły czas. W imieniu rysunków proszę o wyłącznie miłe komentarze:)