Wszelkie prawa do publikowanych na tym blogu rysunków i treści są zastrzeżone. Wykorzystanie komercyjne jest możliwe tylko po uzgodnieniu z autorem.
© Copyright Jędrzej Łaniecki. All rights reserved.

sobota, 15 września 2012

GMO - Groźne Modyfikacje Organiczne

Czy jesteśmy w stanie przewidzieć skutki "dłubania" w genach?
Polecam stronę http://www.icppc.pl/antygmo/pomoz-kampani
4 komentarze:

 1. Hihihi ... Bardzo sugestywny obrazek. Mam nadzieję, że skutki GMO będziemy oglądać tylko w postaci Twoich humorysek :)
  W fajnym miejscu "wkleiłeś" swoje dane. Mam nadzieję, że użycie słowa obrazek nie jest jakimś "faux pas". Jeśli tak, to proszę o korektę :)

  U mnie w piwnicy do niedawna urzędował taki okaz. Przeogromny szczur odstraszał każdego, kto miał tam zawitać. Na szczęście się wyprowadził, a my mamy już spokój...uff..
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za, jak zwykle, miły komentarz. Niestety skutki grzebania w genach bez ograniczeń nie są wcale śmieszne:( i wpływają na cały łańcuch pokarmowy we wszystkich kierunkach, w których się on rozgałęzia. Geny to zapis informacji. Zjadając roślinę lub zwierzę z informacją odbiegającą od naturalnej wprowadzasz sobie "wirusa" do swojego organizmu działającego na "oprogramowaniu" zgodnym z naturą. Jedna z modyfikacji pomidorów prowadziła do niszczenia naturalnej flory bakteryjnej w jelitach. Ta flora odpowiada m.in. za naturalną odporność organizmu i odbudowuje się przez 2-3 lata.

  Czy pisząc o wklejeniu danych masz na myśli napis "humoryski.pl"? Słowo "obrazek" nie jest żadnym fo(ch)-pa:))) Nie ważna jest nazwa, ważne, by śmieszył.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodziło mi o imię i nazwisko :)

   Usuń
  2. Bardzo dziękuję. To była bardzo przemyślana decyzja architektoniczna:)

   Usuń

Bardzo dziękuję za wizytę na moim blogu. Mam nadzieję, że rysunki rozbawiły i umiliły czas. W imieniu rysunków proszę o wyłącznie miłe komentarze:)